További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | Törölközőtartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Niki |
| Szín | Króm |
| Felület | Fényes |
Leírás
| Szélesség | 550 mm |
|---|---|
| Magasság | 36 mm |
| Mélység | 62 mm |
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | Törölközőtartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Niki |
| Szín | Króm |
| Felület | Fényes |
| Szélesség | 550 mm |
|---|---|
| Magasság | 36 mm |
| Mélység | 62 mm |