További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | WC papírtartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Via |
| Szín | Króm |
| Felület | Fényes |
Leírás
| Szélesség | 179 mm |
|---|---|
| Magasság | 28 mm |
| Mélység | 59 mm |
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | WC papírtartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Via |
| Szín | Króm |
| Felület | Fényes |
| Szélesség | 179 mm |
|---|---|
| Magasság | 28 mm |
| Mélység | 59 mm |