További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | WC Kefe Tartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Via |
| Szín | Króm |
| Felület | Fényes |
Leírás
| Szélesség | 93 mm |
|---|---|
| Magasság | 385 mm |
| Mélység | 127 mm |
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | WC Kefe Tartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Via |
| Szín | Króm |
| Felület | Fényes |
| Szélesség | 93 mm |
|---|---|
| Magasság | 385 mm |
| Mélység | 127 mm |