Kiállítva Kunigunda útján
Online akció!
BEMETA RETRO Törölközőtartó, 365x65x65mm, króm (XJ409)
15 000 Ft Original price was: 15 000 Ft.14 250 FtCurrent price is: 14 250 Ft.
Rendelhető (2-3 hét)
Leírás
| Szélesség | 365 mm |
|---|---|
| Magasság | 65 mm |
| Mélység | 65 mm |
További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | Törölközőtartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Retro |
| Szín | Króm |
| Felület | Fényes |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások