További információk
| Tömeg | 1,9 kg |
|---|---|
| Típus | Folyékony szappan adagoló |
| Termékcsalád | Aqualine kiegészítők |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
Leírás
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 0,35 kg |
| Átmérő | 85 mm |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 85 mm |
| Magasság | 126 mm |
| Mélység | 85 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 85×126 mm |
| Alapanyag | Kerámia |
| Adagoló Űrtartalma | 350 ml |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások