További információk
| Tömeg | 0,38 kg |
|---|---|
| Típus | Fogas |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Nero |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
Leírás
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 0,38 kg |
| Szín | matt fekete |
| Alapanyag | réz |
| Méret | 20,5×4,6×3,3 mm |
| Kivitel | Fogas |
| Szerelés | |
| Forma | |
| Szélesség | 20 cm |
| Magasság | 5 cm |
| Mélység | 3 cm |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások