További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | WC papírtartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Dark |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
Leírás
| Szélesség | 140 mm |
|---|---|
| Magasság | 155 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | WC papírtartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Dark |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
| Szélesség | 140 mm |
|---|---|
| Magasság | 155 mm |
| Mélység | 80 mm |