Original price was: 1 243 000 Ft.1 180 850 FtCurrent price is: 1 180 850 Ft.
Rendelhető (2-3 hét)

Ez a tétel Polysan Victoria Kád 170X75, Króm Lábbal (68122)
Rendelhető (2-3 hét)
Original price was: 1 243 000 Ft.1 180 850 FtCurrent price is: 1 180 850 Ft.
Original price was: 1 243 000 Ft.1 180 850 FtCurrent price is: 1 180 850 Ft.
1 × Polysan Kád Le- És Túlfolyó, Dugóval, Charleston És Victoria Térkádhoz, Króm (71687)
Rendelhető (2-3 hét)
Original price was: 86 000 Ft.81 700 FtCurrent price is: 81 700 Ft.
1 × Reitano Antea Kádcsaptelep Zuhannyal
Rendelhető (2-3 hét)
Original price was: 116 000 Ft.110 200 FtCurrent price is: 110 200 Ft.
1 × Reitano Antea Térben álló csaptelep láb
Rendelhető (2-3 hét)
Original price was: 216 000 Ft.205 200 FtCurrent price is: 205 200 Ft.
Kiállítva Kunigunda útján
Online akció!
További információk
| Tömeg | 38,08 kg |
|---|---|
| Típus | Szabadonálló kád |
| Termékcsalád | Polysan Victoria |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Akryl |
| Kád méret | 170×75 |
Leírás
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 38,08 kg |
| Szín | Fehér/Króm láb |
| Szélesség | 750 mm |
| Magasság | 640 mm |
| Csomag | 1 db |
| Forma | Retro |
| Lefolyó Átmérő | 52 mm |
| Méret | 170x75x64 cm |
| Űrtartalom | 175 l |
| Hossz. | 1700 mm |
| Alapanyag | Gelcoat |




Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások