További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | Szemetes |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Coral |
| Szín | Rózsaarany |
| Felület | Fényes |
Leírás
| Szélesség | 205 mm |
|---|---|
| Magasság | 260 mm |
| Mélység | 205 mm |
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | Szemetes |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Coral |
| Szín | Rózsaarany |
| Felület | Fényes |
| Szélesség | 205 mm |
|---|---|
| Magasság | 260 mm |
| Mélység | 205 mm |