További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Sapho SOLARIS |
| Típus | Mosdócsaptelep |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
Leírás
| Szín | matt fekete |
|---|---|
| Szélesség | 48 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Sapho SOLARIS |
| Típus | Mosdócsaptelep |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
| Szín | matt fekete |
|---|---|
| Szélesség | 48 mm |
| Magasság | 200 mm |