További információk
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Aqualine Lotta |
| Típus | Mosogató csaptelep |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
Leírás
| Garancia | 72 hónap |
|---|---|
| Súly | 2,99 kg |
| Szín | Fekete matt |
| Magasság | 425 mm |
| Mélység | 216 mm |
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Réz |
| Áramlás ( 3 Bar Nyomásnál) | 9.92 l/min |
| Kartus Átmérő | 35 mm |
| Jótállás | 6 év |
| Szerelés | Álló |
| Kezelőkar | Karos |
| Egyéb | Flexibilis kifolyócső |
| Forma | Kerek |
| Kifolyócső Magassága | 261 mm |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások