Progresszív patron
A progresszív patron elve: A fogantyú elfordításával először hideg víz folyik, amelyhez fokozatosan meleg vizet adagolunk.
AntiCalc
Ellenáll a vízkőlerakódásnak és könnyen tisztítható – csak dörzsölje a felületet, és a vízkő leválik.
Original price was: 78 000 Ft.74 100 FtCurrent price is: 74 100 Ft.
Rendelhető (2-3 hét)

Ez a tétel AQUALINE ARONA zuhanyoszlop zuhanyszettel, matt fekete (SL210B)
Rendelhető (2-3 hét)
Original price was: 78 000 Ft.74 100 FtCurrent price is: 74 100 Ft.
Original price was: 78 000 Ft.74 100 FtCurrent price is: 74 100 Ft.
1 × Aqualine LOTTA mosdócsaptelep, fekete (LT602B)
Rendelhető (2-3 hét)
Original price was: 25 000 Ft.23 750 FtCurrent price is: 23 750 Ft.
Online akció!
További információk
| Tömeg | 1,5 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Aqualine Zuhanyrendszerek |
| Típus | Zuhanyrendszer falon kivüli keverő csappal |
| Felület | Matt |
| Szín | Fekete |
Leírás
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 6,47 kg |
| Szín | Fekete matt |
| Szélesség | 350 mm |
| Magasság | 1200 mm |
| Mélység | 515 mm |
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Réz |
| Jótállás | 4 év |
| Szerelés | Fali 150 mm |


Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások