Progresszív patron
A progresszív patron elve: A fogantyú elfordításával először hideg víz folyik, amelyhez fokozatosan meleg vizet adagolunk.
AntiCalc
Ellenáll a vízkőlerakódásnak és könnyen tisztítható – csak dörzsölje a felületet, és a vízkő leválik.
Original price was: 79 000 Ft.75 050 FtCurrent price is: 75 050 Ft.
Rendelhető (2-3 hét)

Ez a tétel AQUALINE FARRAO zuhanyoszlop, fekete (SL450B)
Rendelhető (2-3 hét)
Original price was: 79 000 Ft.75 050 FtCurrent price is: 75 050 Ft.
Original price was: 79 000 Ft.75 050 FtCurrent price is: 75 050 Ft.
1 × Aqualine LOTTA mosdócsaptelep, fekete (LT602B)
Rendelhető (2-3 hét)
Original price was: 25 000 Ft.23 750 FtCurrent price is: 23 750 Ft.
Online akció!
További információk
| Tömeg | 1,5 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Aqualine Zuhanyrendszerek |
| Típus | Zuhanyrendszer falon kivüli keverő csappal |
| Felület | Matt |
| Szín | Fekete |
Leírás
| Súly | 4,00 kg |
|---|---|
| Szín | Fekete matt |
| Magasság | 1220 mm |
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Réz |
| Jótállás | 4 év |
| Szerelés | Fali 150 mm |
| Kezelőkar | Progresszív kartus |
| Egyéb | Állítható oszlop magasság; AntiCalc |
| Zuhanyoszlop | Kádtöltő csapteleppel |


Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások