További információk
| Tömeg | 4 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Aqualine Lotta |
| Típus | Zuhanyrendszer falon kivüli keverő csappal |
| Felület | Fényes |
| Szín | Króm |
Leírás
| Súly | 3,99 kg |
|---|---|
| Szín | Króm |
| Magasság | 1117 mm |
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Réz |
| Áramlás ( 3 Bar Nyomásnál) | 7.5 l/min |
| Kartus Átmérő | 35 mm |
| Jótállás | 4 év |
| Szerelés | Fali 150 mm |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások