Original price was: 51 000 Ft.48 450 FtCurrent price is: 48 450 Ft.
Rendelhető (2-3 hét)

Ez a tétel AQUALINE LOTTA zuhanyoszlop, króm (LT690)
Rendelhető (2-3 hét)
Original price was: 51 000 Ft.48 450 FtCurrent price is: 48 450 Ft.
Original price was: 51 000 Ft.48 450 FtCurrent price is: 48 450 Ft.
1 × Aqualine LOTTA mosdócsaptelep, fekete (LT602B)
Rendelhető (2-3 hét)
Original price was: 25 000 Ft.23 750 FtCurrent price is: 23 750 Ft.
Online akció!
További információk
| Tömeg | 1,5 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Aqualine Lotta |
| Típus | Zuhanyrendszer falon kivüli keverő csappal |
| Felület | Fényes |
| Szín | Króm |
Leírás
| Garancia | 48 hónap |
|---|---|
| Súly | 4,24 kg |
| Szín | Króm |
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Réz |
| Kartus Átmérő | 35 mm |
| Jótállás | 4 év |
| Szerelés | Fali 150 mm |
| Kezelőkar | Karos |


Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások