További információk
| Tömeg | 6,5 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Aqualine Zuhanyrendszerek |
| Típus | Zuhanyrendszer falon kivüli keverő csappal |
| Felület | Fényes |
| Szín | Króm |
Leírás
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 6,47 kg |
| Szín | Króm |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 1150 mm |
| Tömeg | 6,5 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Aqualine Zuhanyrendszerek |
| Típus | Zuhanyrendszer falon kivüli keverő csappal |
| Felület | Fényes |
| Szín | Króm |
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 6,47 kg |
| Szín | Króm |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 1150 mm |