További információk
| Tömeg | 1,5 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Hansgrohe Pulsify |
| Típus | Termosztátos Zuhanyrendszer falon kivüli |
| Felület | Fényes |
| Szín | Króm |
Leírás
| Magasság | 1280 mm |
|---|---|
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Inox |
| Jótállás | 4 év |
| Szerelés | Fali 150 mm |
| Kezelőkar | Termosztátos |
| Egyéb | Állítható oszlop magasság; AntiCalc |
| Zuhanyoszlop | Csapteleppel |
| Zuhany Jellemzői | Eső |
| Forma | Szögletes |
| Zuhanyoszlop Rúd Átmérője | Átmérő 22 mm |


Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások