További információk
| Tömeg | 5,2 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Aqualine Zuhanyrendszerek |
| Típus | Termosztátos Zuhanyrendszer falon kivüli |
| Felület | Matt |
| Szín | Arany |
Leírás
| Garancia | 72 hónap |
|---|---|
| Súly | 5,20 kg |
| Szín | matt arany |
| Szélesség | 295 mm |
| Magasság | 1173 mm |
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Réz |
| Jótállás | 6 év |
| Szerelés | Fali 150 mm |
| Kezelőkar | Termosztátos |
| Egyéb | Állítható oszlop magasság; AntiCalc |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások