További információk
| Tömeg | 14 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Polysan Zuhanypanel |
| Típus | Zuhanypanel |
| Szín | Fehér |
| Felület | Fényes |
Leírás
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 13,36 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 250 mm |
| Magasság | 1550 mm |
| Mélység | 661 mm |
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Kompozit |
| Jótállás | 6 év |
| Szerelés | Fali |
| Kezelőkar | Termosztátos |
| Egyéb | AntiCalc |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások