További információk
| Tömeg | 14 kg |
|---|---|
| Termékcsalád | Zuhanypanel |
| Típus | Zuhanypanel |
| Szín | Fehér |
| Felület | Fényes |
Leírás
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 9,00 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 1500 mm |
| Mélység | 470 mm |
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Aluminium |
| Átfolyás (3 Bar): Fejzuhany | 12 l/min |
| Átfolyás (3 Bar): Kézizuhany | 9 l/min |
| Prutok (3 Bar): Bocni Trysky | 12 l/min |
| Kartus Átmérő | 40 mm |
| Jótállás | 2 év |
| Szerelés | Fali |
| Kezelőkar | Karos |
| Egyéb | AntiCalc |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások