További információk
| Méretek | 9990 × 1 × 1 cm |
|---|---|
| Típus | Aszimmetrikus kád |
| Termékcsalád | Polysan Versys |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Akryl |
| Kád méret | 170×70/85 |
Leírás
| Garancia | 120 hónap |
|---|---|
| Súly | 41,37 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 840 mm |
| Magasság | 470 mm |
| Csomag | 1 db |
| Forma | Aszimmetrikus |
| Szerelés | Beépített (burkolathoz) |
| Lefolyó átmérő | 52 mm |
| Méret | 170x84x47 cm |
| Űrtartalom | 275 l |
| Hossz | 1700 mm |
| Alapanyag | Akril |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások