További információk
| Tömeg | 15 kg |
|---|---|
| Típus | Tükrös szekrény |
| Termékcsalád | Sapho Kawa |
| Bútor színek | Fehér |
| Felület | Fényes |
| Mélyseg | 22 |
| Szélesség | 50 |
| Magasság | 70 |
Leírás
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 15,00 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 500 mm |
| Magasság | 704 mm |
| Mélység | 216 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 500x704x216 mm |
| Alapanyag | MDF/laminált |
| Védelmi Besorolás | IP44 |
| Teljesítmény | 9.6 W |
| Led Színe | Napsárga (4 000 – 5 000 K) |
| Fényerő | 350 lm |
| Kivitel | Világítás |
| Világítás Típusa | LED |
| Jótállás | 2 év |
| Nyitás Irány | Univerzális |
| Led Élettartam | 20000 óra |
| Fényszabályozás | Nem tartalmazza |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások