További információk
| Tömeg | 15 kg |
|---|---|
| Típus | Tükrös szekrény |
| Termékcsalád | Sapho Kawa |
| Bútor színek | Fehér |
| Felület | Fényes |
| Mélyseg | 22 |
| Szélesség | 60 |
| Magasság | 70 |
Leírás
| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | KAWA |
| Rendelési kód | WGL60S |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 17,80 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 704 mm |
| Mélység | 216 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 600x704x216 mm |
| Alapanyag | MDF/laminált |
| Védelmi Besorolás | IP44 |
| Teljesítmény | 9.6 W |
| Led Színe | Napsárga (4 000 – 5 000 K) |
| Fényerő | 430 lm |
| Kivitel | Világítás |
| Világítás Típusa | LED |
| Jótállás | 2 év |
| Led Élettartam | 20000 óra |
| Fényszabályozás | Nem tartalmazza |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások