További információk
| Tömeg | 0,13 kg |
|---|---|
| Típus | Fogas |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Nero |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
Leírás
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 0,13 kg |
| Szín | matt fekete |
| Alapanyag | nikkelezett réz/fekete lakk |
| Méret | 3,7×2,6×3 mm |
| Kivitel | Fogas |
| Szerelés | |
| Forma | |
| Szélesség | 4 cm |
| Magasság | 3 cm |
| Mélység | 3 cm |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások