További információk
| Tömeg | 0,47 kg |
|---|---|
| Típus | Folyékony szappan adagoló |
| Termékcsalád | Aqualine Samba |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
Leírás
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 0,47 kg |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 68 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Mélység | 105 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 68x160x105 mm |
| Alapanyag | Üveg; ötvözet |
| Adagoló Űrtartalma | 150 ml |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások