További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | Folyékony szappan adagoló |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Coral |
| Szín | Rózsaarany |
| Felület | Fényes |
Leírás
| Szélesség | 75 mm |
|---|---|
| Magasság | 145 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | Folyékony szappan adagoló |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Coral |
| Szín | Rózsaarany |
| Felület | Fényes |
| Szélesség | 75 mm |
|---|---|
| Magasság | 145 mm |
| Mélység | 100 mm |
Kedves Vásárlóink!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy áramszünet miatt a
Rustic Fürdőszoba Stúdió (1123 Budapest, Alkotás út 13.)
május 20-án (szerdán) a megszokottól eltérően nyit:
🕒 12:00 – 18:00
A kellemetlenségért elnézésüket kérjük, május 21-től a megszokott rendben várjuk Önöket!