További információk
| Tömeg | 0,66 kg |
|---|---|
| Típus | Pohártartó |
| Termékcsalád | Aqualine Samba |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
Leírás
| Súly | 0,66 kg |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 96 mm |
| Mélység | 93 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 200x96x93 mm |
| Alapanyag | Üveg; ötvözet |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások