További információk
| Tömeg | 0,48 kg |
|---|---|
| Típus | Pohártartó |
| Termékcsalád | Aqualine Samba |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
Leírás
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 0,48 kg |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 68 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 68x100x100 mm |
| Alapanyag | Üveg; ötvözet |
| Jótállás | 2 év |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások