További információk
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Típus | Szappantartó |
| Termékcsalád | Aqualine Samba |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
Leírás
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Súly | 0,46 kg |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 108 mm |
| Magasság | 52 mm |
| Mélység | 120 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 108x52x120 mm |
| Alapanyag | Üveg; ötvözet |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások