További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | Pohártartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Omega |
| Szín | Króm |
| Felület | Fényes |
Leírás
| Szélesség | 110 mm |
|---|---|
| Magasság | 55 mm |
| Mélység | 105 mm |
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | Pohártartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Omega |
| Szín | Króm |
| Felület | Fényes |
| Szélesség | 110 mm |
|---|---|
| Magasság | 55 mm |
| Mélység | 105 mm |