További információk
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | WC papírtartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Retro |
| Szín | Bronz |
| Felület | Fényes |
Leírás
| Szélesség | 65 mm |
|---|---|
| Magasság | 170 mm |
| Mélység | 65 mm |
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Típus | WC papírtartó |
| Termékcsalád | Sapho Bemeta Retro |
| Szín | Bronz |
| Felület | Fényes |
| Szélesség | 65 mm |
|---|---|
| Magasság | 170 mm |
| Mélység | 65 mm |