| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | TONDI-E |
| Rendelési kód | DE496T |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 24,50 kg |
| Szín | Fekete matt |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 1690 mm |
| Forma | H-forma |
| Fűtési Lehetőség | Radiátorba integrált elektromos fűtés |
| Kivitel | Radiátor / elektromos ( fűtőpatront tartalmazza) |
| Méret | 600×1690 mm |
| Alapanyag | Acél |
| Teljesítmény | 800 W |
| Jótállás | 2 év |
Original price was: 130 000 Ft.123 500 FtCurrent price is: 123 500 Ft.
Rendelhető (2-3 hét)
Online akció!
További információk
| Tömeg | 24,5 kg |
|---|---|
| Típus | Elektromos törölköző szárító radiátor |
| Szín | Fekete |
| Termékcsalád | Aqualine Tondi -E |
| Szélesség | 60 |
| Magasság | 169 |

Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások