Aqualine Jalta Rimless Monoblokkos WC, Alsó/Hátsó Kifolyású, Ülőke Nélkül, 37X63Cm, Duál Gombos Öblítőmechanika (Pb103Rw)
| Szélesség | 370 mm |
|---|---|
| Magasság | 785 mm |
| Mélység | 630 mm |
Original price was: 76 000 Ft.72 200 FtCurrent price is: 72 200 Ft.
Rendelhető (2-3 hét)

Ez a tétel Aqualine Jalta Rimless Monoblokkos WC, Alsó/Hátsó Kifolyású, Ülőke Nélkül, 37X63Cm, Duál Gombos Öblítőmechanika (Pb103Rw)
Rendelhető (2-3 hét)
Original price was: 76 000 Ft.72 200 FtCurrent price is: 72 200 Ft.
Original price was: 76 000 Ft.72 200 FtCurrent price is: 72 200 Ft.
1 × Jalta Soft Close WC-Ülőke (Pbs103)
Rendelhető (2-3 hét)
Original price was: 9 500 Ft.9 030 FtCurrent price is: 9 030 Ft.
Kiállítva Kunigunda útján
Online akció!
További információk
| Tömeg | 46 kg |
|---|---|
| Típus | Monoblokkos WC tartállyal |
| Termékcsalád | Sapho szaniterek |
| Szín | Fehér |
| Felület | Fényes |
| Wc kivitel | Alsó vagy hátsó kifolyású, Perem nélküli (Rimless) |


Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások