További információk
| Tömeg | 36 kg |
|---|---|
| Méretek | 44,5 × 56,5 × 39 cm |
| Típus | Mosdó |
| Termékcsalád | Strohm Teka Szaniterek |
| Szín | Fehér |
| Mélyseg | 45 |
| Szélesség | 56 |
| Felület | Fényes |
| Anyag | Kerámia |
| Tömeg | 36 kg |
|---|---|
| Méretek | 44,5 × 56,5 × 39 cm |
| Típus | Mosdó |
| Termékcsalád | Strohm Teka Szaniterek |
| Szín | Fehér |
| Mélyseg | 45 |
| Szélesség | 56 |
| Felület | Fényes |
| Anyag | Kerámia |