Online akció!
Sapho Infinity Oval Kerámiamosdó, 60X40CM, Elefántcsont (10Nf65060-2K)
119 000 Ft Original price was: 119 000 Ft.113 050 FtCurrent price is: 113 050 Ft.
Az ár csak a mosdótálra értendő.
| Szélesség | 600 mm |
|---|---|
| Magasság | 120 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Méret | 60x12x40 cm |
| Alapanyag | Kerámia |
| Furat Csaptelepnek | 1 furat |
| Túlfolyó | Nincs |
Rendelhető (2-3 hét)

Ez a tétel Sapho Infinity Oval Kerámiamosdó, 60X40CM, Elefántcsont (10Nf65060-2K)
Rendelhető (2-3 hét)
1 × Sapho Isvea Klik-Klak Mosdólefolyó, 5/4“, 20-70Mm, Matt Elefántcsont Kerámia Fedéllel (38Tp0165I)
Rendelhető (2-3 hét)
További információk
| Tömeg | 10 kg |
|---|---|
| Típus | Pultra tehető Mosdó |
| Termékcsalád | Sapho INFINITY |
| Szín | Bézs |
| Mélyseg | 40 |
| Szélesség | 60 |
| Felület | Matt |
| Anyag | Kerámia |
Érdekelhetnek még…
Online akció!
Sapho Isvea Klik-Klak Mosdólefolyó, 5/4“, 20-70Mm, Matt Elefántcsont Kerámia Fedéllel (38Tp0165I)
Termékkód:
Sapho/38TP0165I
Rendelhető (2-3 hét)


Burkolatok
Burkolási segédanyagok
Csaptelepek
Fürdőkádak
Fürdőszobabútorok
Fürdőszobai kiegészítők
Mosogatótálcák
Radiátorok
Szaniterek
Szerelvények
Zuhanymegoldások